На факультеті цивільного захисту відбувся захист виробничої практики.

Завершено виробничу практику курсантів 4-го курсу факультету цивільного захисту у підрозділах ДСНС України.

Протягом двох місяців здобувачі вищої освіти  факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України підвищували рівень теоретичних знань і набували практичних навичок у територіальних підрозділах ДСНС України відповідно до майбутніх посад.

21.03.2023 комісією у складі: заступника начальника кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту, підполковника служби цивільного захисту, ТАРАДУДИ Дмитра Віталійовича, доцента кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту, підполковника служби цивільного захисту ГАРБУЗА Сергія Вікторовича, викладача кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту, майора служби цивільного захисту КОЛОМІЙЦЯ Валерія Станіславовича,  відбулося прийняття заліків у курсантів факультету цивільного захисту, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Цивільний захист».