Фахівці Національного університету цивільного захисту України проводять заняття з мінної безпеки для харківських студентів

20 березня доцент кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Ігор Толкунов у режимі онлайн провів заняття з мінної безпеки для студентів Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця.
Майже 250 здобувачів вищої освіти стали учасниками заходу «Безпека в умовах воєнного стану: як не стати жертвою вибухонебезпечних предметів». Студентам доведено алгоритм дій під час виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів, основні ознаки вибухонебезпечних предметів, які застосовуються в умовах сучасної повномасштабної війни, порядок надання допомоги постраждалим від вибухонебезпечних предметів, наголошено, що про предмет, схожий на вибухонебезпечний, необхідно негайно повідомити до Служби порятунку за номером «101».