Увага! Запрошуємо на олімпіаду з дисципліни «Інженерний захист населення та територій»!

Кафедра наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту запрошує на І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інженерний захист населення та територій», який відбудеться 23 березня 2023 року о 15:30 в аудиторії ЛЗ № 2 (ЧІПБ НУЦЗ України).
Метою проведення І-го етапу олімпіади є узагальнення у здобувачів вищої освіти теоретичних знань з нормативно-технічної роботи підрозділів ДСНС та служб цивільного захисту щодо виявлення порушень нормативних вимог із забезпечення безпеки під час проектування, приймання об'єктів до експлуатації захисних інженерних споруд, а також цивільних споруд з урахуванням їх поведінки в умовах надзвичайних ситуацій.
Для участі запрошуються здобувачі вищої освіти університету.
Бажаємо успіхів!