Увага! Запрошення на олімпіаду з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання»!

Кафедра наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту запрошує на І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання», який відбудеться 16 березня 2023 року о 15:30 в аудиторії №223 (ЧІПБ НУЦЗ України).
Метою проведення І-го етапу олімпіади є узагальнення у здобувачів вищої освіти здатності та уміння використовувати знання зі стандартизації, метрології та сертифікації, основних норм взаємозамінності, контролю якості виготовлення та відновлення деталей, вузлів машин, організації і здійсненню метрологічного контролю та нагляду в органах ДСНС.
Для участі запрошуються здобувачі вищої освіти університету.
Бажаємо успіхів!