Увага! Запрошення на олімпіаду з дисципліни «Правознавство»!

Кафедра наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту запрошує на І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Правознавство», який відбудеться 02 березня 2023 року о 15:30 в аудиторії №2 (ЧІПБ НУЦЗ України).

Метою проведення І-го етапу олімпіади є узагальнення засвоєних знань здобувачів вищої освіти про сучасну державу і право; ознайомлення з закономірностями становлення та розвитку державно-правових явищ; формування у здобувачів вищої освіти системних правових знань з правового регулювання трудових відносин, а також сприяння підвищенню рівня правової свідомості майбутніх фахівців, що дозволяє їм орієнтуватися у суспільних відносинах, які регулюються й охороняються правом, а також визначення кращого здобувача вищої освіти для подальшої участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді.

Для участі запрошуються здобувачі вищої освіти університету 2-го та 3-го курсів факультетів цивільного захисту та оперативно-рятувальних сил університету.

Бажаємо успіхів!