Факультет провів День відкритих дверей у віртуальному форматі

10 грудня на факультетіі цивільного захисту відбувся День відкритих дверей у віртуальному форматі. Гостями стали випускники закладів освіти різних рівнів із Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Черкаської, Полтавської, Львівської, Тернопільської, Сумської, Вінницької, Харківської та інших областей, а також м. Київ, які виявили бажання стати рятувальниками. Відвідувачі заходу в режимі онлайн поставили питання представникам факультету, ознайомились із презентаціями та досягненнями структурних підрозділів факультету, а також умовами вступу та навчання.

На факультеті підготовка фахівців здійснюється за першим (бакалаврським), другим (магістерським) освітньо-професійними рівнями та третім (доктор філософії) освітньо-науковим рівнем вищої освіти.