Співробітники факультету цивільного захисту пройшли міжнародне наукове підвищення кваліфікації

Співробітники факультету цивільного захисту Олександр Ященко, Сергій Гарбуз та Роман Лукиша пройшли міжнародне підвищення кваліфікації за програмою «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) в країнах Європейського Союзу та Україні». Організатором міжнародного підвищення кваліфікації виступили Інститут науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку (Польща) та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян.

Програма міжнародного підвищення кваліфікації включала такі теми як: «Академічна доброчесність при підготовці магістрів в Україні»; «Сучасні світові стандарти академічного письма: від теорії до практики (з урахуванням вимог провідних світових практик та університетів)»; «Ефективні політики академічної доброчесності при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії в Україні»; «Академічна доброчесність та навички якісного академічного письма як важливі компетентності здобувачів вищої освіти». Проходження підвищення кваліфікації підтверджено міжнародними сертифікатами.