На факультеті цивільного захисту НУЦЗУ відбулися практичні заняття

25 та 29 листопада на базі Черкаського інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України науково-педагогічні працівники кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту спільно з представниками ГУ ДСНС України у Черкаській області провели практичні заняття. Учасниками занять з теми «Улаштування пожежної автодрабини. Підйом по автодрабині на висоту» стали здобувачі вищої освіти 2-го та 4-го курсів факультету цивільного захисту.
Під час заняття курсантам було доведено тактико-технічні характеристики спеціальне пожежне авто, продемонстровано роботу основних його вузлів, роз’яснено правила безпеки праці під час виконання оперативних завдань на висоті, а також відпрацьовано питання підйому по автодрабині на висоту. Представники гарнізону поділилися власним досвідом використання спецпожмашини під час гасіння пожеж та рятування людей.
Національний університет цивільного захисту України.