Здобувачі факультету цивільного захисту продовжують проходження навчальної та переддипломної практики у сорока практичних підрозділах ДСНС

Практика є складовою частиною освітнього процесу і обов’язковим компонентом підготовки здобувачів вищої освіти. Вона забезпечує поєднання теоретичної підготовки здобувачів з практичною діяльністю. Під час проходження навчальної практики курсанти та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Управління у сфері цивільного захисту» та «Управління пожежною безпекою» факультету цивільного захисту у складі чергових караулів опрацьовують дії під час реагування на НС в районах виїзду відповідних підрозділів, перевіряють технічний стан джерел протипожежного водопостачання, беруть участь у заняттях з ГДЗС, організації зв’язку та освітлення, проводять перевірку № 1 ізолюючих апаратів, у складі пожежно-рятувальних підрозділів виїжджають на гасіння пожеж, проводять відпрацювання прийомів роботи з пневматичним та гідравлічним аварійно-рятувальним інструментом, відвідують захисні споруди та навчальні заклади тощо.

Отриманні знання та навички стануть запорукою при проходженні подальшої служби у структурних підрозділах ДСНС.