Зустріч вихованців НУЦЗУ із представником академічної доброчесності

На факультеті цивільного захисту НУЦЗУ відбулася зустріч здобувачів вищої освіти 1-го курсу з представником академічної доброчесності факультету цивільного захисту Безуглою Юлією. Тема зустрічі – «Академічна доброчесність – невід’ємна складова забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти». Під час зустрічі учасники обговорили принципи та цінності академічної доброчесності, особливості формування академічної доброчесності. Представниця зазначила, що дотримання принципів академічної доброчесності під час освітнього процесу впливає не лише на якість освіти, а й на формування таких важливих цінностей, як чесність, повага, відповідальність, довіра. Курсанти отримали пізнавальну інформацію, брали участь в обговоренні, обмінювались думками.