Практична підготовка курсантів факультету цивільного захисту триває

Триває практична підготовка курсантів факультету цивільного захисту. Метою проведення навчальної практики у підрозділах ДСНС України є практичне відпрацювання обов’язків командира рятувального відділення підрозділу ОРС ЦЗ ДСНС. Науково-педагогічними працівниками факультету цивільного захисту, а саме доцентом кафедри наглядово-профілактичної діяльності підполковником служби цивільного захисту ГАРБУЗОМ Сергієм було здійснено перевірку знань, напрацьованих навичок та побутових умов здобувача вищої освіти 3-го курсу навчання ГУ ДСНС України у Закарпатській області (курсант 3-го курсу факультету цивільного захисту СІДЕЙ Михайло – керівник практики заступник начальника 16-ї ДПРЧ смт. Міжгір’я Закарпатської області майор служби цивільного захисту Віктор ЗВІРИЧ) .
       Під час проходження практики закріплюються і вдосконалюються одержані теоретичні знання, що формують у них професійні уміння та якість виконання посадових обов’язків. Також у повному обсязі виконуються всі завдання, передбачені програмою практики і вказівками її керівників, виконується розпорядок дня, установлений у підрозділі за місцем проходження практики, дотримується дисципліна і правила, які діють у місці його проходження, вивчають накази, інструкції, огляди, методичні та аналітичні документи, що відносяться до сфери діяльності структурних підрозділів. Перевірено щоденник стажування та матеріали звітування безпосередньому керівникові практики про виконану роботу. Порушень вимог проходження навчальної практики в 16-й ДПРЧ смт. Міжгір’я Закарпатської області на момент перевірок не виявлено.