Виїзні заняття кафедри НПД на базі захисних споруд цивільного захисту у місті Черкаси

9 вересня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту провели виїзні практичні заняття на території захисних споруд цивільного захисту торгівельно-розважального центру «ЛЮБАВА», який знаходиться за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 208/1.
    Виїзні практичні заняття дозволили закріпити у здобувачів вищої освіти 4-го курсу факультету цивільного захисту отримані теоретичні знання відповідно до програми навчальної дисципліни «Інженерний захист населення та територій». Під час занять відпрацьовані питання щодо об’ємно-планувальних рішень приміщень основного та допоміжного призначення сховищ, системи вентиляції (противибухові пристрої, фільтри-поглиначі, гермоклапани та інше). Розглянуто влаштування систем опалення, водопостачання, каналізації, а також електротехнічних пристроїв і зв'язку у сховищі. Перевірено на відповідність вимогам утримання та порядку перевірок інженерно-технічного обладнання захисних споруд.