Підсумки першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Правознавство»

08 лютого 2022 року на базі кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту відповідно до вимог наказу НУЦЗ України від 24.12.2021 року № 253 «Про проведення першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2021/2022 навчальному році» був проведений перший етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Правознавство», що передбачає освоєння і поглиблення правових знань, підвищення рівня правової свідомості та правової культури, які необхідні співробітнику Державної служби України з надзвичайних ситуацій при виконанні своїх службових повноважень.
Під час вітального слова начальник кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту Олександр Данілін (заступник голови журі) запросив всіх бажаючих перевірити власні знання за цією дисципліною, визначив особливу роль права та його місце в житті сучасного суспільства, в розбудові правової та демократичної держави та побажав успіху всім присутнім.
Завдяки активній участі здобувачів вищої освіти університету були отримані позитивні результати та обрані переможці, а саме:
І місце – Бабкіна Лілія Дмитрівна, навчальна група ЦЗк-18-142;
ІІ місце – Милько Анастасія Валентинівна, навчальна група ЦЗк-18-141;
ІІІ місце – Чернишов Вадим Володимирович, навчальна група ЦЗк-18-142.
Вітаємо переможців!