Зустріч начальника відділу персоналу Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування з курсантами 4-го курсу факультету цивільного захисту

11 лютого відбулася зустріч начальника відділу персоналу Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування (с. Ватутіне, Харківської області) майора служби цивільного захисту Фокіна Максима Сергійовича з курсантами 4-го курсу факультету цивільного захисту.  Обговорили питання щодо подальшого проходження служби до Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування, після закінчення навчання на вакантні посади центру. Майор служби цивільного захисту Фокін Максим Сергійович розповів про специфіку роботи в центрі, перспективи кар'єрного росту.