Курсанти 4-го курсу факультету цивільного захисту провели роз’яснювальну роботу із запобігання надзвичайним ситуаціям

Враховуючи велику кількість пожеж та загиблих людей, які зареєстровано в державі (станом на 07.02.2022 року в Україні зареєстровано 5 022 пожежі, в наслідок яких загинуло 282 особи та постраждало 191 особа), а також взявши до уваги пожежонебезпечний період - курсанти 4-го курсу факультету цивільного захисту, під методичним керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри НПД університету, а також спільно з інспекторським складом відділу запобігання надзвичайним ситуаціям по Холодногірському району Харківської міської територіальної громади Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області, практично відпрацювали заходи, що направлені на запобігання надзвичайним ситуаціям (пожежам), шляхом проведення профілактичних бесід з мешканцями міста Харкова та роз’яснень ним вимог протипожежних заходів.

Курсанти застерігали мешканців бути обережними з вогнем, не порушувати правила пожежної безпеки у побуті, виконувати вимоги безпеки життєдіяльності. Зосереджено увагу на життєву необхідність дотримуватись правил особистої безпеки, зокрема під час експлуатації електричних нагрівальних приладів та печей, не застосовувати для обігріву приміщень саморобні нагрівальні прилади, правильно використовувати первинні засоби пожежогасіння, вчити правилам безпеки підлітків та не залишати їх без нагляду.

Під час проведення роз’яснювальної роботи з підлітками та малечами, вихованці університету детально розповіли про небезпечні предмети та правила поводження з ними, нагадали про небезпеку виходу на кригу водних об’єктів, зосередили увагу на небезпеці електричних приладів та будь-яких потенційних джерел запалювання з врученням пам’яток з правилами безпеки та покроковими інструкціями щодо дій у випадку виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації.