Відвідування виставки

Нещодавно курсанти 1 факультету цивільного захисту України під керівництвом підполковника служби ДСНС Дмитра Тарадуди відвідали виставку видатного діяча,художника зі світовим іменем,який написав понад сім тисяч картин,ученого,мандрівника,філософа,письменника та громадського діячая-Миколи Констянтиновича Реріха.
«Нас досі переповнюють гарні враження від виставки,нам дуже пощастило потрапити сюди та дізнатися багато нового,а особливо про історію пакта Реріха»,-висловили свою думку курсанти.
Творчість цього дивовижного митця з нелегкою долею – це взірець композиційної гармонії, сонячно-яскравої палітри кольорів. Ім’я цього художника безперечно, може стати поруч із уславленими художниками минулого століття.Його роботи були справді незвичними,оригінальними і тому цікавими.
Ми дуже вдячні нашому університету за змогу відвідати цю виставку,надіємось,що в подальшому будемо так само духовно та культурно розвиватись!