Курсанти НУЦЗУ провели навчально-тренінгові заняття з безпеки життєдіяльності для учнів харківської школи

08 грудня курсанти факультетів цивільного захисту та оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України провели навчально-тренінгові заняття з безпеки життєдіяльності для учнів харківського закладу середньої освіти № 141. Захід відбувся у межах проєкту «Цивільний захист у кожний клас», ініційованого Департаментом цивільного захисту Харківської облдержадміністрації. Загалом, учасниками соціально-просвітницької акції стали понад 250 учнів середньої і старшої шкіл.
Курсанти поглибили знання школярів щодо алгоритму дій під час виявлення вибухонебезпечних і невідомих предметів та хімічно небезпечних речовин (ртуті, витоку аміаку, хлору), а також надання домедичної допомоги у разі виникнення подібних надзвичайних ситуацій.