Результати олімпіади з дисципліни «Безпека потенційно небезпечних технологій та виробництв»

07 грудня 2021 року науково-педагогічними працівниками кафедри наглядово-профілактичної діяльності Національного університету цивільного захисту України проведено олімпіаду з дисципліни «Безпека потенційно небезпечних технологій та виробництв». Захід дозволив закріпити рівень знань здобувачів вищої освіти щодо оцінки можливості виникнення на об’єктах із наявністю потенційно небезпечних технологій та виробництв надзвичайних ситуацій техногенного характеру, аналізу техногенної небезпеки типових технологічних процесів із наявністю хімічних, радіаційних та пожежовибухонебезпечних речовин та матеріалів. Олімпіада пройшла за активної участі курсантів четвертого курсу факультетів цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки. Підсумки олімпіади:
 І місце – Медвєдєва Діана Олександрівна, курсант 4-го курсу групи ЦЗк-18-141 факультету цивільного захисту;
 ІІ місце – Воробйов Дмитро Олександрович, курсант 4-го курсу групи ЦЗк-18-141 факультету цивільного захисту;
 ІІІ місце –Семененко Іван Олександрович, курсант 4-го курсу групи ІЗП-18-144 факультету цивільного захисту.