На факультеті цивільного захисту пройшли заняття з практичним відпрацюванням вправ

8 грудня з курсантами факультету цивільного захисту було проведено практичне відпрацювання навчальних вправ з дисциплін кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт та кафедри наглядово-профілактичної діяльності. Під час проведення занять курсанти першого курсу відпрацьовували вправу "В'язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на постраждалого". Курсанти другого курсу відпрацьовували вправу "Підйом по підвішеній штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної башти". Курсанти третього курсу відпрацьовували вправу "Забір води з вододжерела та подача її в рукавну лінію". З курсантами четвертого курсу було проведено заняття щодо забезпечення вибухонебезпеки на потенційно небезпечних об'ектах. Проведення занять у такому форматі сприяє швидкому засвоєнню курсантами теоретичних знань, практичних навичок та вмінь, які вони використовуватимуть під час практичної роботи.