Представник НУЦЗУ отримав сертифікат про проходження курсу з ручного розмінування та очищення району бойових дій від вибухонебезпечних предметів

З 1 по 20 листопада тривав навчальний курс з підготовки фахівців з гуманітарного розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів для піротехнічних підрозділів ДСНС України. Захід провели фахівці Данської групи у справах біженців/Данської групи з розмінування (DRC-DDG) на базі Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України. Викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Національного університету цивільного захисту України Дмитро Усачов отримав сертифікат про проходження курсу з ручного розмінування та очищення району бойових дій Данської ради у справах біженців.