Кафедра наглядово-профілактичної діяльності продовжує виїзні заняття на Гончарівській греблі

29 листопада 2021 року згідно програми навчальної дисципліни «Інженерний захист населення та територій», науково-педагогічні працівники кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту провели виїзне практичне заняття із здобувачами вищої освіти факультету цивільного захисту навчальної групи ЦЗк-18-141 на території Гончарівської греблі комунального підприємства «Комплекс з експлуатації об’єктів з водозниження і зливової каналізації».

Під час занять були відпрацьовані питання стосовно причин виникнення, характеристики, та основні параметри підтоплення та затоплення території, технології укріплення берегів, види берегозахисних споруд і заходів, вимоги до них. Також було закріплені знання щодо забезпеченням безпеки населення у разі загрози руйнування гідротехнічної споруди напірного фронту. Теоретичні розрахунки наслідків прориву гідровузла було порівняно із відповідними розрахунками на реальному об’єкті.