Кафедра наглядово-профілактичної діяльності проводить виїзні заняття на Гончарівській греблі

23 листопада 2021 року згідно програми навчальної дисципліни «Інженерний захист населення та територій», із здобувачами вищої освіти факультету цивільного захисту навчальних груп ЦЗ-18-642, ЦЗс-18-143 було проведено виїзне практичне заняття на території Гончарівської греблі комунального підприємства «Комплекс з експлуатації об’єктів з водозниження і зливової каналізації».
Під час занять були закріплені знання щодо забезпеченням безпеки населення у разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної з руйнуванням гідротехнічної споруди напірного фронту. Були відпрацьовані питання стосовно причин виникнення, характеристики, та основні параметри повені, технології укріплення берегів, види берегозахисних споруд і заходів, вимоги до них. Теоретичні розрахунки наслідків повені та руйнування гідровузла було порівняно з реальними значеннями на об’єкті.