Випуск здобувачів вищої освіти заочної форми навчання

28 травня 2021 року на факультеті цивільного захисту відбувся випуск здобувачів вищої освіти заочної форми навчання, які здобували освіту за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

Отримали дипломи 42 здобувача за освітнім рівнем «магістр»  та 10 здобувачів за освітнім рівнем «бакалавр» .

З привітальним словом перед випускниками виступили проректор Національного університету - начальник відділу організації служби Олег Семків та начальник факультету цивільного захисту Микола Удянський.

У своїх напутніх словах вони висловили щирі вітання з успішним завершенням навчання в стінах університету, сподіваючись на те, що отримані знання стануть у нагоді в подальшій службовій діяльності випускників.