На факультеті цивільного захисту НУЦЗУ завершилися захисти кваліфікаційних робіт

25 травня закінчилися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти заочної форми навчання факультету цивільного захисту НУЦЗ України за освітнім ступенем «магістр» за спеціальностями 263 «Цивільна безпека» та 261 «Пожежна безпека» за освітніми програмами «Управління у сфері цивільного захисту» , «Цивільний захист» та «Управління пожежною безпекою» .
Одночасно працювали дві екзаменаційні комісії: під головуванням начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області Олександра Волобуєва та першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області Сергія Чабаня. Також у роботі комісії взяв участь проректор з навчальної та методичної роботи Олег Назаров.
Випускники продемонстрували високий рівень знань, умінь та навичок, що були отримані під час навчання. Тепер вони можуть використовувати їх у подальшій професійній діяльності.