Результати роботи Секції № 2 "Організація управління діяльністю оперативно-рятувальних підрозділів"

15-16 квітня в Національному університеті цивільного захисту України у режимі онлайн відбулася щорічна Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту». Незважаючи на ускладнення епідеміологічного становища у країні засідання було організовано завдяки платформі Zoom з дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів.

Після пленарного засідання робота конференції тривала у секціях.

Результати роботи Секції № 2 "Організація управління діяльністю оперативно-рятувальних  підрозділів".

У роботі секції взяли участь 16 учасників, із доповідями виступили 9 здобувачів вищої освіти. Здобувачі доповіли про результати своїх наукових наробок під час навчання в університеті. Серед кращих доповідей слід відмітити наступні:

1. Тема: «Організація евакуації населення у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру»

Автор: Щербина Анна Євгенівна

НК: Ляшевська Олена Іванівна

навчальна група МУЦЗ-20-112

2. Тема: «Правові засади інформаційного забезпечення Єдиної державної системи цивільного захисту України»

Автор: Карпов Артем Андрійович

НК: Ященко Олександр Анатолійович

навчальна група МУЦЗ-20-112

3. Тема: «Роль і місце взаємодії в системі управління діями під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій»

Автор: Масалітін Владислав Миколайович

НК: Кулєшов Микола Миколайович