Здобувачка вищої освіти НУЦЗУ перемогла у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит»

06 квітня 2021 року у дистанційному режимі на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Фінанси і кредит". У конкурсі прийняли участь понад 160 молодих учених з 30 закладів вищої освіти України.

За підсумками конкурсу диплом ІІІ ступеню отримала здобувачка другого рівня вищої освіти магістратури управління Наталія Виноградова (навчальна група МУПБ-20-113) під керівництвом заступника начальника кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту кандидата економічних наук, доцента Олександра Ященка. Результати наукового дослідження з теми «Феномен криптовалюти: імперативи розвитку та перспективи використання у платіжних системах» отримали позитивну оцінку та інтерес конкурсної комісії.