На факультеті робота зі стейкхолдерами проводитиметься шляхом проведення робочих зустрічей, конференцій, круглих столів, залучення представників практичних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій до проведення навчальних занять та атестації здобувачів вищого освіти, практичної підготовки та навчальної практики в підрозділах ГУ ДСНС України, отримання робітничої професії у Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України
13 лютого 2024 року відбулась робоча зустріч стейкхолдерів освітньо-професійних програм «Цивільний захист» та «Управління у сфері цивільного захисту» другого (магістерського) рівня вищої освіти. У заході прийняли участь начальник Управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Харківській області Володимир Назаренко, гаранти освітньо-професійних програм – начальник кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту Вадим Тютюник та його заступник Олександр Ященко, а також здобувачі вищої освіти магістратури управління факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України. Присутні обговорили низку актуальних питань, зокрема: ключові моменти організації проходження навчальної практики здобувачів вищої освіти.
24.10.2023 року представники факультету цивільної захисту взяли участь у роботі науково-практичного семінару, який проводився в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільної захисту. Проводився розгляд залишкової редакції Технічних вимог до електронної довідково-інформаційної системи загроз об'єктів, що призначена для ведення та редагування паспортів ризику виникнення надзвичайних ситуацій, що відбувся в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту. Питання, які обговорювалися під час проведення семінару, мають важливе практичне значення в організації роботи системи цивільного захисту: першого (бакалаврського) рівня вищого освіти в галузі знань 26 «Цивільна безпека», спеціальність – 263 "Цивільний захист" та в галузі знань 12 "Інформаційні технології", спеціальність - 125 "Кібербезпека та захист інформації".
02-06.10.2023 року доцент кафедри наглядово-профілактичної діяльності , підполковник служби цивільної захисту Безугла Юлія Сергіївна відвідала управління запобігання надзвичайним ситуаціям та управління організації заходів цивільної захисту ГУ ДСНС України в Запорізькій області. Де ознайомилася з особливостями організації діяльності управлінь в умовах воєнного стану та вивчила досвід та особливості ідентифікації об'єктів підвищеної опасности та визначення категорій приміщень за вибухопожежною та пожежною опасністю фахівцями ГУ ДСНС України в Запорізькій області. За результатами відрядження були сформовані пропозиції щодо змін та доповнень у тематиці навчальних дисциплін, що викладаються на кафедрі, у рамках підготовки здобувачів вищого освіти першого (бакалаврського) рівня вищого освіти у галузі знань 26 «Цивільна безпека», спеціальність – 263 «Цивільна безпека» .
02-06.10.2023 року відбувся робочий візит доцента кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт Максима ДЕМЕНТА до територіальних підрозділів ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Де він ознайомився з організацією аварійно-рятувальних робіт на висотних об'єктах в умовах введення в державі воєнного стану. Зустріч проведено в рамках проведення підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у галузі знань 26 «Цивільна безпека», спеціальності – 263 «Цивільна безпека» .
18-23.09.2023 року викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Сергія Степанчука до Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Ромні). Де приймав безпосередню участь у підготовці та технічному обслуговуванні машини розмінування DOK-ING MV-10 та проведенні механізованого розмінування. Набутий досвід буде використано при підготовці здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищого освіти у галузі знань 26 «Цивільна безпека», спеціальність – 263 «Організація гуманітарного розмінування».