Закордонні (іноземні) періодичні наукові видання за профілем кафедри

Журнал призначений для фахівців з пожежної техніки, хіміків, фізиків, хіміків-технологів, інженерів-будівельників, інженерів-механіків, архітекторів, електротехніків, слідчих. 
В журналі Fire Engineering розміщені наукові статті фахівців пожежної та рятувальної служби з усього світу. Протягом майже 140 років журнал надає інформацію про навчання, освіту та управління персоналом служб пожежної та екстреної допомоги. 
Сайт призначений для співробітників добровільних або комбінованих пожежних дружин, команд рятувальників і парамедиків.
Журнал Fire Rescue Magazine є щомісячним виданням, що представляє життєво важливі рішення, орієнтовані на покращення навичок для пожежних-рятувальників та офіцерів пожежної охорони, в основу яких покладено найновішу наукову інформацію, яку вони можуть використовувати у роботі. Fire Rescue Magazine присвячений інтересам пожежних-рятувальників у всьому світі.
У журналі опубліковані оригінальні роботи вчених з різних країн. Доповіді та статті присвячені новим математичним підходам в теорії електромагнетизму, мікрохвильовій електродинаміці, мікрохвильовій і супутниковій телекомунікації, обробці сигналів, телефонії, поширення хвиль, радіолокаційної та радіонавігаційної техніки, антен, систем фідерів і хвилеводів, захисту інформації та електромагнітної сумісності, електронних пристроїв, нанотехнології в електроніці, прикладної радіофізики та радіотехніки в біомедичних дослідженнях.