Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна (1995, "Всесвітня історія", викладач історії та інших соціально-політичних дисциплін) 2007 рік – закінчила

Харківську філію Українського державного університету економіки і фінансів за спеціальністю «Економіка і підприємництво» з присвоєнням кваліфікації бакалавра з фінансів. Диплом ХА № 32050483.

Кандидат наук з державного управління, 25.00.02 –Механізми з державного управління.

Диплом кандидата наук ДК № 041899 (рішення Атестаційної колегії МОН України від 27.04.2017 р.

Тема дисертації: Організаційно-економічний механізм державного регулювання розвитку загальної середньої освіти в Україні

Викладає дисципліни:

«Соціально-економічні основи охорони праці»

«Економічна теорія»

«Історія економічних вчень»

«Економіка підприємства»

«Стратегічний маркетинг в сфері цивільного захисту»

Наукова робота

Офіційний опонент 25 квітня 2019 р. Хитько М.М. 25.00.02-механізми державного управління спеціалізованої вченої ради К 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України;

Офіційний опонент 21 травня 2019 р. Ільчанінова Н.І. 25.00.02-механізми державного управління спеціалізованої вченої ради К 38.053.03 Чорноморський національний університет імені Петра Могили

Є керівником магістерських робіт здобувачів освітнього ступеня магістр за освітньо-професійними програмами «Цивільний захист», «Управління у сфері цивільного захисту.

Основні наукові публікації

1. Карпеко Н.Н. Экономический механизм в системе среднего образования Украины./ Н. Н. Карпеко / 12-я Международная научная конференция «Власть и общество» Факультета бизнес-технологический Грузинского технического университета, ассоциации открытой дипломатии и научного журнала «Власть и общество (история, теория, практика)», Грузия - № 4(48) 2018-186 с.
  2. Карпеко Н. М., Домбровський Л. В.Інноваційний розвиток криміналістичної галузі для забезпечення державної безпеки/Вісник Національного університету цивільного захисту України : зб. наук. пр. – Х. : Вид-во НУЦЗУ, 2019. – Вип. 1 (10). – 397 с. – (Серія "Державне управління").
  3. Карпеко Н.М. Організаційно-правове забезпечення державного управління пожежною безпекою в Україні / Н. М. Карпеко / Матеріали науково-практичного семінару «Запобігання надзвичайним ситуаціям і їх ліквідація», 7 лютого 2018 р. - Національний університет цивільного захисту України, Харків – 190 с. 126
  4. Karpeko N. Institutionalism of the State Social Policy аnd Security оf Ukraine as a Prospective Scientific Direction / Svitlana Dombrovska Mykola Udyanskyi, Alina Pomaza-Ponomarenko, Nadiia Karpeko / Past & Present Issue, November 2018 -№ 241, с-245.
  5. Карпеко Н.Н. Экономический механизм в системе среднего образования Украины./ Н. Н. Карпеко / 12-я Международная научная конференция «Власть и общество» Факультета бизнес-технологический Грузинского технического университета, ассоциации открытой дипломатии и научного журнала «Власть и общество (история, теория, практика)», Грузия - № 4(48) 2018-186 с.
  6. Karpeko N. Formation of ekonomic mechanisms ofqualiti development of secondary education./ Nadiya Karpeko / International journal of public administration in socio-economis sphere, Volume 1/2020 -54c/
  7. Chumachenko D.,Yemelyanov V., Zhovnirchyk Y., Bandura I., Karpeko N. Social models of anti-corruption and corrupt practices in the global and European dimension / D. Chumachenko, V. Yemelyanov, Y. Zhovnirchyk, I. Bandura, N. Karpeko // 11 Núm. 3 (2021): Revista de Investigación Apuntes Universitarios
  8. Карпеко Н. М. Організаційно-економічні механізми функціонування вищої школи в умовах ринку. / Н.М. Карпеко / Вісник Національного університету цивільного захисту України. Серія : Державне управління, 2020.– №2 (13).– С.42-47.
  9. Карпеко Н.М. Інноваційний розвиток криміналістичної галузі для забезпечення державної безпеки/ Карпеко Н. М., Домбровський Л. В./ Вісник Національного університету цивільного захисту України. Серія : Державне управління, 2020– №1 (10). – С. 42-47.
  10. Карпеко Н. М. Організаційно-управлінський механізм боротьби з корупцією як умова забезпечення економічної безпеки країни/Н.М. Карпеко /Вісник Національного університету цивільного захисту України. Серія : Державне управління, 2019. – № 2 (11). – С.168-176.
  11. Н. М. Карпеко /Journal of Geography, Politics and Society, 2019. – № 2 (5). – С. 86-98.Карпеко Н. М. Державне управління процесами протидії корупції
  12. Karpeko N. Formation of ekonomic mechanisms ofqualiti development of secondary education./ Nadiya Karpeko / International journal of public administration in socio-economis sphere, Volume 1/2020 -54c

Підручники, посібники, монографії

1. Реалізації державної молодіжної політики в Україні: Монографія / С.М. Домбровська, В.С. Баглик, П.М. Россохатський, Н.М. Карпеко: 2018.- 197 с.

2. Державне регулювання забезпечення інформаційної безпеки: Монографія / С.М. Домбровська, М.М. Удянський, Л.В. Домбровський, Н.М. Карпеко. НУЦЗУ – 2019.-279 с

3. Державне управління формуванням науково-технічного потенціалу вищої школи України : Монографія / Карпеко Н.М., Кришталь Д.О., Палюх В.В.: НУЦЗУ.2020.-199 с.

Підвищення кваліфікації

Робота з молоддю

Керівник наукової роботи здобувача вищої освіти Хильченко П.І., для участі у ІІ турі  Конкурсу у галузі «Цивільний захист» Всеукраїнської студентської олімпіади яка проходила в Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України у 2019/2020 навчальному році.

Сертифіікати:

• Дія.Цифрова освіта", квітень 2021
  • курс "Електронний підпис" на Національній он-лайн платформі з цифрової грамотності "Дія.Цифрова освіта", квітень 2021
  • курс "Основи кібергігієни" на Національній он-лайн платформі "Дія.Цифрова освіта", квітень 2021

Міжнародна діяльність

В квітні 2018 року проходила стажування у Гдянському Університету республіки Польща за програмою “Erasmus+».

Організаційна діяльність

Індивідуальний член Всеукраїнської громадської організації «Союз рятівників»