Степанчук Сергій Олександрович

викладач кафедри, учасник бойових дій,

майор служби цивільного захисту, стаж роботи – 12  років (в т.ч. - практичної діяльності – 6 років).

Народився 04 грудня 1993 року, в смт. Зарічне Зарічненського району Рівненської області. За національністю українець, громадянин України.

З вересня 2000 року по червень 2010 року навчався у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 смт. Зарічне Рівненської області та  отримав загальну повну середню освіту.

У серпні 2010 року вступив на навчання до Національного університету цивільного захисту України. У 2014 закінчив національний університет цивільного захисту України за напрямом «Хімічна технологія» та здобув кваліфікацію технолога.

У червні 2014 року вступив на навчання до Національного університету цивільного захисту України котрий закінчив у 2015 році та здобув освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за спеціальністю «Природоохоронні хімічні технології» та здобув кваліфікацію Інженера-технолога (хімічні технології).

З червня 2015 року перебував на службі в Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України на посаді фахівця-експерта відділення спеціальних робіт центру рятувальних робіт підвищеного ризику, а з листопада 2017 року по квітень 2021 року на посаді заступника начальника частини – начальника групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту частини радіаційного, хімічного та біологічного захисту.

З квітня 2021 року  по вересень 2022 року працював в Національному університеті цивільного захисту України на посаді чергового коменданта відділу організації служби.

З липня 2022 року по вересень 2022 року пройшов навчання В Національному університеті цивільного захисту України за програмою перепідготовки  «Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт».

З вересня 2022 року по теперішній час призначений на посаду викладача кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки.

Викладаю дисципліни: «Вибухові та піротехнічні роботи», Основи спеціальної та військової підготовки (Модуль 4. Вогнева та військова підготовка).

Підвищення кваліфікації