УСАЧОВ Дмитро Володимирович
викладач кафедри, старший лейтенант служби цивільного захисту

Профілі у наукових базах даних

ORCID ID

Google Academy

Освіта, науковий ступінь

Народився 27 вересня 1998 року в смт Якимівка Запорізької області. З вересня 2005 року по червень 2015 року навчався у середній загальноосвітній школі №1 смт Якимівки, яку закінчив та отримав загальну повну середню освіту.

У серпні 2015 року вступив на навчання до Національного університету цивільного захисту України. Приймав активну участь в житті університету, разом з командою університету з гирьового спорту займав призові місця в обласних та всеукраїнських змаганнях.  У 2019 році закінчив Національний університет цивільного захисту України за спеціальністю «Пожежна безпека», освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

Після закінчення навчання був направлений у розпорядження начальника управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області та з 18 червня 2019 року призначений на посаду провідного інспектора Мелітопольського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

У серпні 2019 року вступив на денну форму навчання до магістратури Національного університету цивільного захисту України за спеціальністю «Управління пожежною безпекою», яку закінчив з відзнакою.

З 06 лютого 2021 року був залишений у розпорядженні ректора Національного університету цивільного захисту України та призначений на посаду викладача кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту.

Викладає дисципліну: "Основи спеціальної та військової підготовки" (Розділ 4. Радіаційний, хімічний та біологічний захист)

Підвищення кваліфікації

Hавчальний курс підготовки фахівців з гуманітарного розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів для піротехнічних підрозділів ДСНС України, який проводили фахівці Данської групи у справах біженців/Данської групи з розмінування (DRC-DDG) на навчально-матеріальній базі Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України.