Профорієнтаційна робота

Працівниками кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту постійно проводиться така профорієнтаційна робота:

1. Виступи на батьківських зборах у загальноосвітніх навчальних закладах м. Харкова.
2. Проведення виступів перед учнями 10-11 класів м. Харкова та Харківської області (із залученням до таких заходів здобувачів старших курсів), запрошення їх на День відкритих дверей.
3. Використання відеоконференцій, що дозволяло одночасно спілкуватись з учнями шкіл, вчителями та батьками декількох загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області.
4. Розміщення на веб-сайтах в загальноосвітніх навчальних закладах інформації про університет.
5. Особисте спілкування з учнями та їх батьками під час проведення «Дня відкритих дверей».
6. Під проведення екзаменаційних та настановчих занять з заочної формою навчання, здобувачам вищої освіти, які працюють у ДСНС України надавались буклети та інші інформаційні матеріали про НУЦЗУ.
7. Слухачам, котрі проходили підвищення кваліфікації та спеціалізацію надавались буклети та інші інформаційні матеріали про НУЦЗУ.
8. Спілкування щотижня у телефонному режимі з кадровими підрозділами ГУ (У) ДСНС України, закріпленими за кафедрою. Надання їм у друкованому та електронному вигляді інформаційних матеріалів щодо вступу та умов навчання у НУЦЗУ.
9. Спілкування щомісяця (або за необхідністю) у телефонному режимі з відділами освіти, закріпленими за кафедрою. Надання їм у друкованому та електронному вигляді інформаційних матеріалів щодо вступу та умов навчання у НУЦЗУ.