На факультеті цивільного захисту проведено попередній захист комплексних курсових робіт

26 березня комісії кафедр організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт та наглядово-профілактичної діяльності  факультету цивільного захисту провели попередній захист комплексних курсових робіт здобувачів вищої освіти 4 курсу.

Присутні науково-педагогічні працівники: Олександр САВЧЕНКО, Дмитро ТАРАДУДА, Максим ДЕМЕНТ, Сергій ГАРБУЗ, Андрій МЕЛЬНИЧЕНКО, Валерій КОЛОМІЙЄЦЬ, Дарина КАРПОВА заслухали доповіді здобувачів вищої освіти. За результатами заходу здобувачам освіти було вказано на допущені недоліки та шляхи їх вирішення. Також надано методичну допомогу щодо оформлення робіт та порядку проведення їх захисту.