Інструктаж щодо проходження навчальної практики здобувачів вищої освіти 2-го курсу факультету цивільного захисту НУЦЗ України

16 березня заступник начальника факультету цивільного захисту Віталій КАЛЮЖНИЙ та керівник практики старший викладач кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Андрій МЕЛЬНИЧЕНКО провели інструктаж з особовим складом 2-го курсу факультету цивільного захисту, щодо відбуття на навчальну практику.

Навчальна практика для здобувачів вищої освіти триватиме з 20 березня по 14 квітня на посаді рятувальника підрозділу ОРС ЦЗ ДСНС України.

Під час інструктажу було приділено увагу питанням безпеки праці під час відбуття та слідування до місць проходження навчальної практики, належному виконанню завдань, передбачених програмою навчальної практики, якісній підготовці та оформленню звітних документів, сумлінному ставленню до службових обов’язків.