Увага! Запрошуємо на участь у Круглому столі (вебінарі)

Запрошуємо наукових та науково-педагогічних працівників університету на Круглий стіл (вебінар) «Запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, реагування та ліквідація їх наслідків» для участі в обговоренні актуальних питань, пов'язаних з проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на попередження виникнення надзвичайних ситуацій, оперативне реагування та ліквідацію їх наслідків, протимінну безпеку, забезпечення екологічної безпеки та охорони праці.

Круглий стіл (вебінар) «Запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, реагування та ліквідація їх наслідків» відбудеться 23 лютого 2023 року у режимі відео-конференції на платформі zoom за посиланням:

Подключитись до конференції Zoom:

Код доступа: 12345

Прохання до науково-педагогічних працівників університету та здобувачів вищої освіти, які планують виступити із доповіддю під час Круглого столу - своєчасно підготувати презентаційні матеріали!