Майбутні рятувальники Національного університету цивільного захисту України – переможці відкритого чемпіонату Харківської області із кікбоксингу WPKA

20 лютого відбувся відкритий чемпіонат Харківської області із кікбоксингу WPKA. Учасниками змагань стали майже 500 спортсменів харківського регіону. Курсанти Національного університету цивільного захисту стали активними учасниками спортивних перегонів та в нелегких поєдинках зуміли показати свою майстерність.
Переможцями змагань стали: Меденцев Владислав у ваговій категорії +91 кілограм (факультет цивільного захисту), Бойко Ігнат у ваговій категорії до 60 кілограмів (факультет цивільного захисту), Крошка Микита у ваговій категорії до 80 кілограмів (факультет цивільного захисту), Капелька Павло у ваговій категорії до 75 кілограмів (факультет цивільного захисту), Могильна Анастасія у ваговій категорії до 55 кілограмів (факультет цивільного захисту).
Всі вони вихованці викладача кафедри фізичної підготовки університету, континентального чемпіона світу з боксу, майстра спорту України, тренера збірної команди НУЦЗУ із рукопашного бою - Головка Валентина.